O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 319
  • Polecenia 12

Komentarze

0

Wszystko jest możliwe , zwłaszcza jeśli rozmawiali w restauracji Sowa&Przyjaciele :P

0

Dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór UEFY na ten mecz , arbiter pozwala na ostrą grę , ale nie waha się też kiedy trzeba pokazać kartkę . Webb jest przede wszystkim zdecydowany i nie ulega żadnym naciskom , jeden z najlepszych arbitrów obecnie moim zdaniem.

0

Kto by pomyślał przed rozpoczęciem sezonu , że Atletico wytrzyma tempo :) Fajnie, że w lidze hiszpańskiej do wielkiej dwójki dołączył trzeci zespół , byle tylko nie sprawił większej niespodzianki i nie wygrał mistrzostwa , drugie miejsce - byłoby świetnie :D

12

Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !

0

Do zmiany oczywiście Masche i Neymar , ale wątpię by Martino dokonał jakiś szybkich zmian :/ Świetny mecz dla kibiców bezstornnych !!

Zobacz wszystkie

12

Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !

0

W rewanżu para stoperów musi wyglądać tak : Pique&Mascherano , innej opcji nie ma .Abidal na lewej stronie i nietykalny Dani. To co wyprawiał Abidal wczoraj na środku to tragedia.Jesli Puyol szybko nie wróci to mamy lekko mówiąc przesrane.

0

Prowadzimy 1:0 gol messiego

0

Marquez zagrał przyzwoicie , za to Chychra bez komentarza . Yaya najlepsze na boisku .

0

Barcelona 92

Różnie może być bo pierwszy mecz jest w niedziele a drugi w środe czyli w środku tygodnia .Ale miejmy nadzieję ,że pokażą bez żadnego opóźnienia.:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?